here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing gm rolex day date mens 118296 rolex calibre 2836 2813 automatic 12mm with in-depth analysis.Nardo Big Color Pods 4000 reddit becomes better.

diamond painting kits is becoming quite popular and for good reason.

although most stores say that they sell 100% wigs for sale , if we buy online, we can't judge the quality of them.

Novinka-Dovoz Z USA

DOVOZ ZBOŽÍ Z USA- Aneb proč je obtížné dovážet z USA. Při objednávce v USA u výrobce musí podepsat americký vládní formulář DSP (stejně jako všichni oficiální dovozci). No a tento formulář jasně určuje, kde konkrétně se mohou zbraně nebo střelivo na něm uvedené (tzn. vše kromě brokovnic s délkou hl. 16“ a výše) prodávat.

Porušení má pro případného pachatele v USA celkem závažné důsledky:

a)      Firma se automaticky ocitne na černé listině a žádný exportér již na ní nedostane licenci, čímž je plně odříznutá od všech dodávek z USA.

b)      Když se jedná o menší objem porušení – zavedou americké úřady s takovou společností nějaké kárné řízení a udělí jí pokutu (až sta tisíce USD).

c)       Když se jedná o velký objem porušení – jedná se o federální zločin a americké ministerstvo spravedlnosti, BATF a kdoví ještě zahájí proti takové firmě právní kroky.

Jediným legálním řešením by tedy bylo, aby už při objednání zbraní,munice  či hlavních dílů v USA, firma X.Y v SRN nebo jinde v Evropě  uvedla do formuláře DSP, že např. konkrétních zbraně nebo střelivo s sice doveze do SRN (nebo jiné země EU)  ale prodá do ČR.

Toto by poté bylo uvedeno i v exportní licenci, kterou vydávají americké úřady výrobci (třeba n. S&W nebo Winchester)  a ten by mohl tyto konkrétní zbraně odeslat do SRN, i když jejich konečným místem určení by byla ČR.

Sice to může vypadat „jednoduše“ a z naší strany to bylo při jednání na IWA oběma také navrženo, nechtělo se to ovšem řešit jak výrobci v USA , tak ani jiné firmě v Evropě.

Takže jsou některé zbraně nebo střelivo v ČR nadále nedostupné a můžeme jen doufat, že je snad někdy uprosíme, aby se to změnilo.

 

 

NOVINKY
OTEVÍRACÍ DOBA

OTEVÍRACÍ DOBA: POZOR -27.4  až 8.5.- ZAVŘENO - jinak OTEVŘENO od 9.5. Stále ...


 
FLOBERTKY

FLOBERTKY JW115 a JW125- v listopadu roku 2020 (tedy už vloni) jsme předložili po ...


 
Novinka-Dovoz Z USA