https://www.traditionrolex.com/46

Novinka 3 - Řehák a Řehák - vše pro lov a sport here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing gm rolex day date mens 118296 rolex calibre 2836 2813 automatic 12mm with in-depth analysis.Nardo Big Color Pods 4000 reddit becomes better.

diamond painting kits is becoming quite popular and for good reason.

although most stores say that they sell 100% wigs for sale , if we buy online, we can't judge the quality of them.

https://www.traditionrolex.com/46

Novinka-Dovoz Z USA

DOVOZ ZBOŽÍ Z USA- Aneb proč je obtížné dovážet z USA. Při objednávce v USA u výrobce musí podepsat americký vládní formulář DSP (stejně jako všichni oficiální dovozci). No a tento formulář jasně určuje, kde konkrétně se mohou zbraně nebo střelivo na něm uvedené (tzn. vše kromě brokovnic s délkou hl. 16“ a výše) prodávat.

Porušení má pro případného pachatele v USA celkem závažné důsledky:

a)      Firma se automaticky ocitne na černé listině a žádný exportér již na ní nedostane licenci, čímž je plně odříznutá od všech dodávek z USA.

b)      Když se jedná o menší objem porušení – zavedou americké úřady s takovou společností nějaké kárné řízení a udělí jí pokutu (až sta tisíce USD).

c)       Když se jedná o velký objem porušení – jedná se o federální zločin a americké ministerstvo spravedlnosti, BATF a kdoví ještě zahájí proti takové firmě právní kroky.

Jediným legálním řešením by tedy bylo, aby už při objednání zbraní,munice  či hlavních dílů v USA, firma X.Y v SRN nebo jinde v Evropě  uvedla do formuláře DSP, že např. konkrétních zbraně nebo střelivo s sice doveze do SRN (nebo jiné země EU)  ale prodá do ČR.

Toto by poté bylo uvedeno i v exportní licenci, kterou vydávají americké úřady výrobci (třeba n. S&W nebo Winchester)  a ten by mohl tyto konkrétní zbraně odeslat do SRN, i když jejich konečným místem určení by byla ČR.

Sice to může vypadat „jednoduše“ a z naší strany to bylo při jednání na IWA oběma také navrženo, nechtělo se to ovšem řešit jak výrobci v USA , tak ani jiné firmě v Evropě.

Takže jsou některé zbraně nebo střelivo v ČR nadále nedostupné a můžeme jen doufat, že je snad někdy uprosíme, aby se to změnilo.

 

 

NOVINKY
OTEVÍRACÍ DOBA

OTEVÍRACÍ DOBA: POZOR -27.4  až 8.5.- ZAVŘENO - jinak OTEVŘENO od 9.5. Stále ...


 
FLOBERTKY

FLOBERTKY JW115 a JW125- v listopadu roku 2020 (tedy už vloni) jsme předložili po ...


 
Novinka-Dovoz Z USA